Get Adobe Flash player
Головний лікар
shugalej

Шугалей Юрій Семенович,
кандидат медичних наук, лікар-нарколог вищої категорії

Нагороди
pidpr-2012

 

Статус-нагорода "Підприємство регіону-2012"

 

Сертифікат міжнародного економічного рейтингу "Підприємство регіону-2012"

Подяка
Подяка
Посвідчення
Посвідчення на раціоналізаторський винахід №513

 

Посвідчення на раціоналізаторський винахід №513

Посвідчення на раціоналізаторський винахід №514

 

Посвідчення на раціоналізаторський винахід №514

Посвідчення на раціоналізаторський винахід №517

 

Посвідчення на раціоналізаторський винахід №517

Архіви
Грамота
gramota-180-180
контакт-центр

Біду можна відвести. Ціна питання… 115 грн

Результати аптечних тестів – 100% правдиві і виявляють наркотики в організмі навіть на початковій стадії приймання. І байдуже, якої фірми чи країни виробника вони є – всі працюють за одним принципом, запевняють наркологи550 наркозалежних є в нашій області. Це офіційна статистика. За неофіційною, наркоманів на Тернопільщині — у десятки разів більше.

Саме за допомогою аптечних тестів можна виявити наркотики в організмі навіть на початкових стадіях приймання, запевняють наркологи.
Запобігти біді можна, – каже заступник головного лікаря Комунальної установи облради «Тернопільський обласний наркологічний диспансер» Юрій Шугалей. – Головне – вчасно виявити недугу. Це можна зробити за допомогою тестів, які продають в аптеках. Їх треба робити!

Результати аптечних тестів – на 100% правдиві. І байдуже, якої фірми чи країни виробника вони є – всі працюють за одним принципом.

Ми обдзвонили близько 20 аптек міста. Такі тексти є лише в кількох із них. Вартість – від 110 до 145 грн.

У боротьбі за життя всі засоби хороші, кажуть наркологи. Варто відразу залучити всіх, хто має позитивний вплив на дитину. Запровадити цілодобовий контроль і у разі потреби звернутись у наркодиспансер. Професійні медики знають, як із цим боротися. Головне – почати якомога швидше.

 

Як рятує «синтетика»

 

Врятувати можна і наркомана зі стажем. Щоправда, на це можуть піти роки. І, на жаль, результат не завжди позитивний.
З 2008 р. діє державна програма «Замісна підтримуюча терапія», – пояснив обласний нарколог Василь Галанов. – Фінансує її держава. Всі ліки нам надають безкоштовно. З місцевих бюджетів не йде на це ані копійки.

Суть програми – замість «вуличних» дають синтетичні наркотики. Поступово знижують дозування. Головне – повернути наркозалежного до нормального життя. Для повного одужання потрібен час. Інколи процес триває роками.
Існує кілька думок щодо цієї програми, у т. ч. і негативні, – каже Василь Галанов. – Але позитивів, як на мене, більше. Передусім людина не шукає наркотики на вулиці. Не шукає грошей на це, тож, відповідно, зменшується «кримінал». Серед плюсів – і профілактика СНІДу та інших вірусних інфекцій. Особливо це стосується ін’єкційних наркоманів. Адже уколи їм замінюють таблетками.

 

Юридична довідка

Кримінальний кодекс України передбачає відповідальність за зберігання, розповсюдження та виготовлення наркотичних речовин:

Ст. 307 „Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років”.

Ст. 309 „Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк”.

Ст. 310 „Незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель особою, яка була засуджена за цією статтею чи яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 307, 309, 311, 317 цього Кодексу, або вчинені за попередньою змовою групою осіб з метою збуту, а також незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості п’ятисот і більше рослин чи конопель у кількості п’ятдесят і більше рослин караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років”.

Ст. 315 „Схиляння особи до вживання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням воді на строк від двох до п’яти років”.

За інф. СЗГ обласної міліції

Джерело: http://20minut.ua

 

 

Діліться нашими новинами з іншими:
 • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
 • Мой Мир
 • Facebook
 • Twitter
 • LiveJournal
 • MySpace
 • В закладки Google
 • Google Buzz
 • Яндекс.Закладки
 • LinkedIn
 • Сто закладок
Яндекс.Метрика

Copyright © 2012, Тернопільський медичний центр безпеки дорожнього руху. Всі права застережено.