Get Adobe Flash player
Головний лікар
shugalej

Шугалей Юрій Семенович,
кандидат медичних наук, лікар-нарколог вищої категорії

Нагороди
pidpr-2012

 

Статус-нагорода "Підприємство регіону-2012"

 

Сертифікат міжнародного економічного рейтингу "Підприємство регіону-2012"

Подяка
Подяка
Посвідчення
Посвідчення на раціоналізаторський винахід №513

 

Посвідчення на раціоналізаторський винахід №513

Посвідчення на раціоналізаторський винахід №514

 

Посвідчення на раціоналізаторський винахід №514

Посвідчення на раціоналізаторський винахід №517

 

Посвідчення на раціоналізаторський винахід №517

Архіви
Грамота
gramota-180-180
контакт-центр

Допомогти подолати шкідливі звички

Колектив диспансеру. В першому ряду, в ценрі - Юрій Семенович Шугалей

Колектив диспансеру. В першому ряду, в центрі – Юрій Семенович Шугалей

Такою є головна мета комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний наркологічний диспансер». У ньому крім 2-х стаціонарних відділень, функціонують: диспансерне відділення, організаційно-методичний консультативний відділ з кабінетом цілодобової експертизи алкогольного сп’яніння і спеціальною медичною комісією, госпрозрахункове відділення з медичною комісією для медичного огляду водіїв і кабінетом профілактичних наркологічних оглядів, клінічною, біохімічною і токсикологічною лабораторією, фізіотерапевтичним кабінетом.

Відділення диспансеру обладнані сучасною технікою, медичним обладнанням для надання невідкладної медичної допомоги пацієнтам в стані гострої алкогольної та наркотичної інтоксикації.
Придбано прилади для проведення експертизи алкогольного сп’яніння (Алконт СУ, Алкотест-203, Алконт-6510), визначення алкоголю в крові (газовий хромотограф), наркотичних і токсичних речовин в біологічних рідинах.

В диспансері активно працює психологічна служба, в складі соціального працівника, практичного психолога, які впроваджують медико-психологічну програму 12 кроків в умовах наркологічного відділення на етапі реабілітації.

В наркологічному диспансері розроблена Комплексна програма профілактики і запобігання поширенню алкоголізму, наркоманії, токсикоманії та ВІЛ/ СНІДу серед населення М.Тернополя і області на 2005-2010 роки.

В диспансері впроваджена замісна підтримуюча терапія для споживачів ін’єкційних наркотиків з квітня 2008 року.

Постійно проводиться професійна підготовка медичних кадрів з метою під-вищення їх кваліфікації. За цей час підготовлено 1 канд.мед. наук (головний лікар Шугалей Ю.С.), видано спеціалістами диспансеру більше 40 наукових праць, З раціоналізаторські пропозиції і винаходи (головний лікар Шугалей Ю.С., лікар-нарколог Ратушняк В.П.), проатестовано на присвоєння або підтвердження вищої кваліфікаційної категорії – 14 лікарів, на присвоєння або підтвердження першої кваліфікаційної категорії – 3 лікарі, на присвоєння другої кваліфікаційної категорії – 3 лікарі.

Спеціалісти диспансеру активно беруть участь в проведенні профілактичної роз’яснювальної роботи серед населення шляхом виступів по обласному радіо, телебаченню (прямий ефір), публікацій в обласній і місцевій пресі, участі в обласних конференціях, круглих столах, виступів в навчальних закладах М.Тернополя спільно з спеціалістами управління в справах сім’ї, молоді, туризму, обласного шкірно-венерологічного диспансеру, правоохоронними органами.

Диспансер починаючи з 1991 року по даний час активно співпрацює з Тернопільським міським товариством «Просвіта», в тому числі була надана практична допомога, приурочена 100-річчю заснування товариства «Просвіта». Були підготовлені з участю лікарів-наркологів (Шугалей Ю.С., Мелимука О.Й., Галанов В.С., Муран Ю.Я.) стенди, присвячені історії розвитку профілактичної роботи просвітян і духівництва на теренах Галичини за період з 1848 по 1939 роки.

В стендах висвітлена санітарно-освітня робота товариства, а також санітарно-гігієнічна робота товариств «Відродження», «Тверезості». Член «Просвіти», лікар-нарколог Мелимука А.О. активно працював з архівними матеріалами по питаннях профілактики алкоголізму та тютюнопаління. Матері-али по даній тематиці у вигляді 5 статей надруковані у газеті, яка видається в Тернопільському державному медичному університеті.

Активними просвітянами, які пропагували тверезий спосіб життя серед населення, слід відзначити всіх лікарів-ниркологів області, а особливо Шугалей Ю.С., Муран Ю.Я., Мелимука О.Й., Юренко Г.П., Косовська Л.О.

В даний час в диспансері працюють висококваліфіковані медичні працівники: головний лікар, канд. мед. наук – Шугалей Юрій Семенович, заступник головного лікаря з лікувальної роботи Галанов В.С., головна медсестра – Кравець Валентина Леонідівна, зав. наркологічним відідленням Климюк Володимир Миколайович, зав. відділом інтенсивної терапії – Безпалий Олександр Мафтейович зав. лабораторією – Небор Зіновія Іванівна.

Діліться нашими новинами з іншими:
 • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
 • Мой Мир
 • Facebook
 • Twitter
 • LiveJournal
 • MySpace
 • В закладки Google
 • Google Buzz
 • Яндекс.Закладки
 • LinkedIn
 • Сто закладок

Copyright © 2012, Тернопільський медичний центр безпеки дорожнього руху. Всі права застережено.